Agencja komunikacji LoveBrands Relations


Kim jesteśmy?

Można powiedzieć, że jesteśmy czarodziejami wizerunku, bo z lekkością sprawiamy, że Twoja marka wywoła na twarzach klientów, ale też w otoczeniu biznesowym emocje, których pragniesz. LoveBrands Relations to agencja komunikacji, która oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, w oparciu o tradycyjne usługi PR i kanały social media z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi m.in. influencer i content marketingowych. Tak więc łączymy narzędzia public relations, związane z budowaniem relacji z otoczeniem, z kompetencjami butiku kreatywnego oraz know-how agencji digitalowej. Nie tylko wpływamy na odbiorców, ale wchodzimy z nimi w dialog, słuchamy ich emocji oraz spełniamy ich potrzeby, jak matki chrzestne z bajki o Kopciuszku. Wywołujemy uśmiechy sympatii, westchnienia radości, ale też okrzyki zachwytu. Robimy to zarówno przekazem wizualnym, jak i słowem, ale przede wszystkim budujemy personalne relacje zarówno online, jak i offline. Co więcej, wyodrębniliśmy markę LoveBrands Events, której celem i zadaniem jest kompleksowa organizacja eventów zgodnie z ideą „making visions happen”.

Nasza agencja komunikacji

Specjalizuje się w działaniach na rzecz marek i firm, które już zasłużyły na miano LoveBrandu, ale swoją ofertę kierujemy także do tych, które mają poczucie bycia brzydkim kaczątkiem. Należymy również do globalnej sieć niezależnych agencji komunikacji specjalizujących się w zintegrowanych działaniach marketingowych 3AW, co pozwala naszym Klientom rozwinąć skrzydła. O naszej sile decyduje różnorodność, doświadczenie oraz prawdziwa pasja połączona z zaangażowaniem ekspertów ds. komunikacji.

NASZE REALIZACJE

STATYSTYKI


ponad 40

Zadowolonych klientów

z różnych branż, w tym: spożywczej, technologicznej, farmaceutycznej, medycznej, finansowej, prawniczej
i telekomunikacyjnej

POZNAJ CASE STUDY

25 mln

Ekwiwalentu reklamowego

to łączna wartość kilku tysięcy publikacji wygenerowanych poprzez
działania PR, zarówno w nowych jak i tradycyjnych mediach

ZOBACZ NASZ ZESPÓŁ

Agencja komunikacji - narzędzia, działania, case study


Jako agencja komunikacji oferujemy swoim klientów całe spektrum skutecznych narzędzi od usług PR, przez kanały social media, influencer i content marketing, aż po ATL i BTL. Bliskie są nam idee marketingu emocjonalnego i inbound marketingu, których celem jest zbudowanie świadomości marki, a także wypracowanie długotrwałej relacji z klientami, opartej na dwustronnym modelu komunikacji i zaangażowaniu obydwu stron. Specjalizujemy się w działaniach na rzecz marek i firm, które już zasłużyły na miano LoveBrandu, ale kierujemy swoją ofertę także do tych, które do tego aspirują.

ZARZĄD


Agencja komunikacji LoveBrands Relations została stworzona przez wybitnych ludzi pełnych pasji; specjalistów, strategów, wizjonerów, ludzi biznesu. Dzięki temu w zespole nie ma przypadkowych ludzi, a ponieważ wszyscy jesteśmy entuzjastami dobrej roboty w naszej agencji panuje doskonała atmosfera. Dbamy również o work-life balance (WLB), bo każdy z nam ma mnóstwo pasji i marzeń. To dzięki nim tak dobrze wiemy, że zawsze warto się rozwijać oraz wciąż podwyższać poprzeczkę.

ZARZĄD

KOMPETENCJE


"LOGIKA PRZEPROWADZI CIĘ Z PUNKTU A DO B, WYOBRAŹNIA ZAPROWADZI CIĘ WSZĘDZIE"

_ Albert Einstein _

ZOBACZ WIĘCEJ

Tagi: agencja komunikacji, agencja komunikacji LoveBrands Relations, agencja komunikacji zintegrowanej, agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej