Kim jesteśmy?


Jesteśmy czarodziejami wizerunku. Sprawimy, że Twoja marka wywoła na twarzach uśmiech sympatii, westchnienie zazdrości czy okrzyk zachwytu. Zależy czego pragniesz. 

LoveBrands Relations powstało, by firmy i marki budziły najlepsze, wymarzone przez Ciebie skojarzenia. By pociągały, wywoływały sympatię i podziw. Znamy mechanizmy, dzięki którym to osiągniesz. Nie popełniamy błędów, nie stąpamy po kruchym lodzie, bo działamy w tej branży od lat. My, czyli LoveBrands Relations.

Jesteśmy agencją strategicznej komunikacji marketingowej. Łączymy umiejętności agencji PR, związane z budowaniem relacji z otoczeniem, z kompetencjami butiku kreatywnego oraz know-how agencji digitalowej. Wpływamy na odbiorców zarówno przekazem wizualnym, jak i słowem, 

a przede wszystkim budujemy bardzo personalne relacje zarówno online, jak i offline.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które potrzebują strategicznego spojrzenia na komunikację i biznes. Wiemy, że w każdej marce istnieje potencjał by stać się LoveBrandem, czyli taką marką, która dostarcza klientom nie tylko określonych produktów lub usług, ale także konkretnych emocji i przeżyć.

Wierzymy w siłę marketingu emocjonalnego, który koncentruje się na pokazaniu ludzkiej twarzy marki czy firmy, wzbudzeniu zaufania odbiorcy oraz opiera się na działaniach wizerunkowych, których efektem jest oczekiwane postrzeganie marki. Kluczem jest budowanie rzeczywistych relacji z konsumentami w oparciu o różnorodne narzędzia komunikacyjne.

STATYSTYKI


2

Zdobyte nagrody

Srebrny Spinacz 2016 oraz najlepsze stoisko na międzynarodowych targach Autosport International w Birmingham

CZYTAJ NEWS

100

Filmów i spotów reklamowych

tyle właśnie zrealizowaliśmy filmów, spotów reklamowych i viralowych,
także we współpracy z vlogerami.
I to w niecałe trzy miesiące!

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW

CASE STUDY


Specjalizujemy się w działaniach na rzecz marek i firm, które już zasłużyły na miano LoveBrandu, ale kierujemy swoją ofertę także do tych, które do niego aspirują. Mocno wierzymy w to, że jeśli marka jest uczciwa wobec swoich odbiorców i otwarta na komunikację dwustronną, to w dobie mediów społecznościowych może śmiało zawalczyć o „rząd dusz” z największymi brandami w swojej kategorii.

ZARZĄD


W naszym teamie nie ma przypadkowych ludzi. Wszyscy jesteśmy entuzjastami dobrej roboty i doskonałych kontaktów międzyludzkich. Mamy mnóstwo pasji i marzeń. Dzięki nim wiemy, że zawsze warto się rozwijać i wciąż podwyższać sobie poprzeczkę.    

ZARZĄD

KOMPETENCJE


"LOGIKA PRZEPROWADZI CIĘ Z PUNKTU A DO B, WYOBRAŹNIA ZAPROWADZI CIĘ WSZĘDZIE"

_ Albert Einstein _

ZOBACZ WIĘCEJ