Zortrax – komunikacja w technologii 3DDruk 3D to technologia, która podobnie, jak kiedyś komputery, rewolucjonizuje sposób pracy firm na całym świecie. Przyspiesza ona wdrażanie przełomowych rozwiązań oraz umożliwia weryfikacje przyjętych założeń produkcyjnych praktycznie w czasie rzeczywistym. Dzięki niej możliwe jest dodrukowywanie potrzebnych elementów lub części gotowych urządzeń, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba. To z kolei pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.
Jednym z największych europejskich producentów drukarek 3D jest firma Zortrax, która w ciągu zaledwie 3 lat zbudowała silną pozycję na globalnym rynku, dostarczając najwyższej jakości produkty. Drukarki Zortrax są wyróżniane w najbardziej prestiżowych, światowych konkursach.
LoveBrands Relations odpowiada za komunikację korporacyjną marki Zortrax. Współpracujemy z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i branżowych. Do naszych zadań należy tworzenie i realizacja zintegrowanych strategii marketingowych oraz pozycjonowanie ekspertów Zortrax w mediach. Odpowiadamy także za budowanie pozytywnego wizerunku Zortrax, jako innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się, europejskiej firmy.