Zarząd


Dorota Bieniek-Kaska

President & CEO

Połączenie cech Erin Brockovich (siła, determinacja i konsekwencja) z urodą i charyzmą Kate Winslet. Ma ponad 20-letnie doświadczenia na stanowiskach zarządczych, w tworzeniu i realizacji strategii marketingowych dla marek i firm z branży m.in. farmaceutycznej, AGD, finansowej i FMCG. Założycielka i pomysłodawczyni pierwszej agencji komunikacji zintegrowanej w Polsce, uczy studentów UW jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe. Wierzy w siłę marketingu emocjonalnego opartego na modelu indbound komunikacji, odnoszącego się do budowania autentycznych relacji i zaangażowania.

Joanna Niemiec

Vice President & Key Strategist

Kreatorka, w ułamku sekundy potrafi wpaść na genialny pomysł, który zmieni dzięki wdrożonej strategii komunikacji losy twojej marki. Kolekcjonerka nagród. Zdobyła liczne trofea za przeprowadzone kampanie, które zaplanowała jako strateg w Multi Communications i Hill&Knowlton (Kampanie CSR dla Banku BPS, Rexony czy Soplicy, kampania społeczna dla marki Durex, komunikacja wewnętrzna dla Gazety Wyborczej). Joanna to zapalony nurek – ma stopień Ratownika Nurkowego, nurkuje w morzach i oceanach oraz prowadzi kursy.

Jacek Stalewski

Vice President

Pionier polskiej reklamy, który przez ponad dwie dekady potrafi utrzymać się w pierwszej lidze. Dyrektor Zarządzający i Partner agencji Grandes Kochonos, czyli siostrzanej firmy LoveBrands Relations. Do nieuporządkowanego świata kreacji wprowadza biznesowy porządek. Zdobywca wielu nagród Effie oraz 3. miejsca w plebiscycie AdMan Roku 2013. Chłopak z Woli, wyznający proste wartości wyniesione z podwórka. Łączy w sobie temperament warszawskiego cwaniaczka z profesjonalnym myśleniem o zintegrowanym marketingu. Ma świetny kontakt z ludźmi, każdemu potrafi sprzedać dosłownie wszystko.

Jacek Wlazło

Vice President & Strategist

W branży reklamowej od ponad 20 lat, zdobywca wielu nagród EFFIE. Doświadczenie zdobywał, pracując dla największych marek i firm w Polsce. W 2006 roku wraz z trzema wspólnikami założył niezależną agencję reklamową Grandes Kochonos, aktualnie jedną z najważniejszych firm komunikacji marketingowej w Polsce. Od początku istnienia, zdobyła dwukrotnie tytuł Agencji Reklamowej Roku według magazynu „Media i Marketing Polska” oraz siedmiokrotnie nagrodę Effie za wysoką efektywność realizowanych kampanii. Wielbiciel szybkiej jazdy na rowerze.