NASI PARTNERZY


Agencja strategicznej komunikacji  zintegrowanej LoveBrands Relations od momentu powstania w 2014 roku oferuje kompleksowe planowanie i realizację skutecznych strategii marketingowych. Dzięki ścisłej współpracy z agencją reklamową full service Grandes Kochonos jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w modelu marketingu zintegrowanego 360°. Spółka ta wspiera m.in. naszą kreatywność, kreacje i realizacje reklamowe (ATL i BTL). Dzielimy się zarządem i know-how, by tym efektywniej obsługiwać naszych Klientów oraz realizować skuteczną strategię komunikacji marki w otaczającym nas, dynamicznie zmieniającym się świecie. Tak samo offline, jak i online.

Ponieważ mamy szerokie strategiczne podejście do budowania kompleksowych strategii komunikacyjnych należymy do SKM SAR, największego polskiego stowarzyszenia zrzeszającego firmy, które zajmują się profesjonalną komunikacją marketingową. Grupę tę tworzy obecnie ponad 100 podmiotów, a w jej skład wchodzą: agencje full service, domy mediowe, agencje brand design, interaktywne, ambientowe i domy produkcyjne.

Więcej

Nasza marka

W efekcie licznych doświadczeń w organizacji eventów i różnorakich wydarzeń specjalnych, nie tylko w Warszawie, ale na terenie całej Polski, a nawet w Europie, została podjęta decyzja o wyodrębnieniu oddzielnej marki LoveBrands Events. Claim „making vision happen” odzwierciedla nasze pozytywne podejście do realizacji nawet najbardziej kreatywnych zadań i wydarzeń. Co więcej, wiemy jak zaplanować i zorganizować wydarzenie, by spełniało ono również wyznaczone cele prowe, strategiczne, biznesowe. W naszej ofercie są m.in. imprezy firmowe, integracyjne, gale i koncerty, pikniki, imprezy plenerowe, sesje zdjęciowe, współpraca z influencerami, pokazy mody, imprezy sportowe czy roadshows.

Więcej

Niektóre z naszych realizacji

Globalny zasięg

3AW Network, do której należy LoveBrands Relations, to globalna sieć niezależnych agencji komunikacji specjalizujących się w zintegrowanych działaniach marketingowych. O jej sile decyduje różnorodność kulturowa, międzynarodowe doświadczenie oraz prawdziwa pasja połączona z zaangażowaniem ekspertów ds. komunikacji. Nazwa 3AW oznacza: Adopt Adapt Apply, czyli zrozumieć strategię marki, zaadaptować ją do realiów i potrzeb konkretnego rynku oraz zrealizować strategię w sposób zintegrowany (ATL, BTL, PR, Digital). Zapraszamy do wspólnego budowania wizerunku waszej marki na całym świecie!

Więcej