LoveBrands Relations


Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją strategicznej komunikacji zintegrowanej, specjalistami od wizerunku. Z lekkością sprawiamy, że Twoja marka wywoła na twarzach klientów, ale też wśród otoczenia biznesowego emocje, których pragniesz. LoveBrands Relations to agencja komunikacji, która oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, w oparciu o tradycyjne usługi PR i kanały social media z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi m.in. influencer i content marketingowych. Tak więc łączymy narzędzia public relations, związane z budowaniem relacji z otoczeniem, z kompetencjami butiku kreatywnego oraz know-how agencji digitalowej. Nie tylko wpływamy na odbiorców, ale wchodzimy z nimi w dialog, słuchamy ich emocji oraz spełniamy ich potrzeby w modelu komunikacji inbound. Wywołujemy uśmiechy sympatii, westchnienia radości, ale też okrzyki zachwytu. Robimy to zarówno przekazem wizualnym, jak i słowem, ale przede wszystkim budujemy personalne relacje zarówno online, jak i offline. Co więcej, wyodrębniliśmy markę LoveBrands Events, której celem i zadaniem jest kompleksowa organizacja eventów zgodnie z ideą „making visions happen”.

Nasza agencja komunikacji

Specjalizuje się w działaniach na rzecz marek i firm, które już zasłużyły na miano LoveBrandu, ale swoją ofertę kierujemy także do tych, które mają poczucie, że jeszcze nie rozwinęły skrzydeł. Należymy do globalnej sieć niezależnych agencji komunikacji specjalizujących się w zintegrowanych działaniach komunikacyjnych 3AW, co pozwala naszym Klientom zdobywać zagraniczne rynki. Ponieważ mamy szerokie strategiczne podejście do budowania kompleksowych strategii komunikacyjnych jesteśmy częścią SKM SAR, największego polskiego stowarzyszenia zrzeszającego firmy, które zajmują się profesjonalną komunikacją. Na co dzień, o naszej sile, decyduje różnorodność, doświadczenie oraz prawdziwa pasja połączona z zaangażowaniem ekspertów ds. komunikacji.

NASZE REALIZACJE

STATYSTYKI


Ponad 60

Zadowolonych klientów

z różnych branż, dla których zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy kampanie oparte o model strategicznej zintegrowanej komunikacji marketingowej

POZNAJ CASE STUDY

Ponad 40

Biur prasowych

prowadzonych w ramach szerszej strategii komunikacji marki dla polskich i międzynarodowych Klientów

ZOBACZ NASZE BIURO

Agencja komunikacji - narzędzia, działania, case study


LoveBrands Relations to agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej, która oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, w oparciu o tradycyjne usługi PR i kanałów social media z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi m.in. influencer i content marketingowych.

LoveBrands to te marki, które dostarczają klientom nie tylko określone produkty lub usługi, ale także konkretne emocje i przeżycia. Efektywność komunikacyjną osiągają łącząc komunikację ATL, PR i Digital w ramach zintegrowanych strategii komunikacyjnych. Wierzymy w siłę marketingu emocjonalnego, który koncentruje się na pokazaniu ludzkiej twarzy marki czy firmy, wzbudzeniu zaufania odbiorcy oraz opiera się na działaniach wizerunkowych, których efektem jest oczekiwane jej postrzeganie. Kluczem jest budowanie rzeczywistych relacji z konsumentami w oparciu o różnorodne narzędzia komunikacyjne, jak content marketing, employer branding, organizację eventów, i in. narzędzia public relations jest strategiczny i zintegrowany model inbound marketingu.

Agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Relations specjalizuje się w działaniach na rzecz marek i firm, które już zasłużyły na miano LoveBrandu, ale swoją ofertę kierujemy także do tych, które do niego aspirują.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością opowiemy o naszych doświadczeniach!

SPYTAJ O WIĘCEJ

ZARZĄD


Agencja komunikacji LoveBrands Relations została stworzona przez wybitnych ludzi pełnych pasji; specjalistów, strategów, wizjonerów, ludzi biznesu. Dzięki temu w zespole nie ma przypadkowych ludzi, a ponieważ wszyscy jesteśmy entuzjastami dobrej roboty w naszej agencji panuje doskonała atmosfera. Dbamy również o work-life balance (WLB), bo każdy z nas ma mnóstwo pasji i marzeń. To dzięki nim tak dobrze wiemy, że zawsze warto się rozwijać oraz wciąż podwyższać poprzeczkę.

ZARZĄD

KOMPETENCJE


"LOGIKA PRZEPROWADZI CIĘ Z PUNKTU A DO B, WYOBRAŹNIA ZAPROWADZI CIĘ WSZĘDZIE"

_ Albert Einstein _

ZOBACZ WIĘCEJ