Agencja komunikacji - narzędzia, działania, case study


LoveBrands Relations to agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej, która oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, w oparciu o tradycyjne usługi PR i kanałów social media z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi m.in. influencer i content marketingowych.

LoveBrands to te marki, które dostarczają klientom nie tylko określone produkty lub usługi, ale także konkretne emocje i przeżycia. Efektywność komunikacyjną osiągają łącząc komunikację ATL, PR i Digital w ramach zintegrowanych strategii komunikacyjnych. Wierzymy w siłę marketingu emocjonalnego, który koncentruje się na pokazaniu ludzkiej twarzy marki czy firmy, wzbudzeniu zaufania odbiorcy oraz opiera się na działaniach wizerunkowych, których efektem jest oczekiwane jej postrzeganie. Kluczem jest budowanie rzeczywistych relacji z konsumentami w oparciu o różnorodne narzędzia komunikacyjne, jak content marketing, employer branding, organizację eventów, i in. narzędzia public relations jest strategiczny i zintegrowany model inbound marketingu.

Agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Relations specjalizuje się w działaniach na rzecz marek i firm, które już zasłużyły na miano LoveBrandu, ale swoją ofertę kierujemy także do tych, które do niego aspirują.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością opowiemy o naszych doświadczeniach!

SPYTAJ O WIĘCEJ