Zortrax – komunikacja w technologii 3DKomunikacja korporacyjna marki Zortrax

Druk 3D to technologia, która podobnie, jak kiedyś komputery, rewolucjonizuje sposób pracy firm na całym świecie. Przyspiesza ona wdrażanie przełomowych rozwiązań oraz umożliwia weryfikacje przyjętych założeń produkcyjnych praktycznie w czasie rzeczywistym. Dzięki niej możliwe jest dodrukowywanie potrzebnych elementów lub części gotowych urządzeń, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba. To z kolei pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Jednym z największych europejskich producentów drukarek 3D jest firma Zortrax, która w ciągu zaledwie 3 lat zbudowała silną pozycję na globalnym rynku, dostarczając najwyższej jakości produkty. Drukarki Zortrax są wyróżniane w najbardziej prestiżowych, światowych konkursach.

Współpraca z firmą Zortrax w zakresie komunikacji korporacyjnej marki

LoveBrands Relations odpowiada za komunikację korporacyjną marki Zortrax. Współpracujemy z dziennikarzami mediów ogólnopolskich i branżowych. Do naszych zadań należy tworzenie i realizacja zintegrowanych strategii marketingowych oraz pozycjonowanie ekspertów Zortrax w mediach. Odpowiadamy także za budowanie pozytywnego wizerunku Zortrax, jako innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się, europejskiej firmy.