Obsługa komunikacyjna Algeco


Od maja 2018 roku LB Relations jest odpowiedzialne za obsługę komunikacyjną Algeco Polska. Algeco Polska to europejski lider w modułach kontenerowych. Dysponuje największą flotą kontenerów w Europie oraz największa liczbą oddziałów. Agencja będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną oraz komunikację usług oferowanych przez Algeco Polska.

Obsługa komunikacji korporacyjnej i usług

W grudniu minionego roku w wyniku fuzji Algeco połączyło się z firmą Touax. W wyniku fuzji, na rynku powstał jeden podmiot o nazwie Algeco, w Polsce jako Algeco Polska. Nowy zarząd Algeco Polska powierzył w drodze rekomendacji obsługę komunikacyjną spółki LB Relations.

Rynek modułów kontenerowych w Polsce ma przed sobą jeszcze wiele wyzwań. Moduły kontenerowe to rozwiązania nie tylko dla budownictwa, ale również dla przemysłu, eventów, a nawet edukacji. Jednak jest on wciąż w Polsce obciążony wieloma mitami, które nie są obecne w innych krajach Europy, w których z modułów kontenerowych buduje się szkoły czy przedszkola. Naszym celem jest zwiększanie świadomości czym są moduły kontenerowe i jak szerokie mają zastosowanie – wyjaśnia Dorota Bieniek-Kaska, President & CEO, LB Relations.

Projekt po stronie LB Relations prowadzi Marta Soluch, Communications Expert oraz Milena Świątkowska, Junior Communications Consultant.