Organizacja eventu Fundacji OrlenORLEN Fundacja powstała w 2001 roku i od tamtej pory wytrwale działa na rzecz między innymi rodzinnych domów dziecka czy nadzwyczajnie zdolnych naukowo, sportowo i zaktywizowanych społecznie starszych i młodszych. I to właśnie dla tych ostatnich mieliśmy przyjemność zorganizować w styczniu 2019 galę wręczenia stypendiów w Orlen Arenie w Płocku. Było to zwieńczenie jubileuszowej, 10 edycji programu „Mam pasję powyżej średniej” dla mieszkańców Płocka i powiatu płockiego oraz 4 edycji programu „Dla Orłów” dla dzieci pracowników PKN ORLEN oraz spółek Grupy Kapitałowej.

Organizacja eventu dla 500 osób pod hasłem:

„Z rozwijaniem pasji nie czekam do osiemnastki”

Jako agencja odpowiadaliśmy za stworzenie koncepcji oraz realizację eventu dla 500 osób. Wymyśliliśmy hasło „Z rozwijaniem pasji nie czekam do osiemnastki” i zaprosiliśmy do udziału w wydarzeniu osoby, które mimo młodego wieku, zdążyły już udowodnić, że można spełniać marzenia.

Galę poprowadził Maciej Musiał, znany aktor i prezenter TV, a gwiazdą wieczoru była Roksana Węgiel, zaledwie trzynastoletnia zwyciężczyni programu The Voice Kids i konkursu Junior Eurovision Song 2018. Podczas gali, dyplomy i gratulacje z rąk prezes Fundacji, Katarzyny Różyckiej odebrało prawie 240 stypendystów.

Dowiedz się więcej o organizacji eventów przez LBrelations i sprawdź, jak możemy Ci pomóc:

Organizacja eventów

Tagi: organizacja eventu, organizacja gali wręczenia stypendiów, pomysł na event