Prezentacja nowego designu smartfonów HuaweiMarilyn Monroe zapytana kiedyś o to w czym chodzi spać odpowiedziała, że w Chanel No. 5. Dla niej bowiem perfumy, obok ubrań, były nieodłącznym elementem stylu. Dziś, gdybyśmy zapytali kobiety bez czego nie wyszłyby z domu, usłyszelibyśmy zapewne, że bez… telefonu. Smartfon bowiem jest dziś dla nas równie ważny, jak torebka czy perfumy, ale o ile nie wrócilibyśmy do domu po perfumy, to po telefon – na pewno.

Design smartfonów – prezentacja przygotowana przez LBR

Dla użytkowników smartfonów bardzo ważne stało się, by smartfon i akcesoria z nim związane pasowały do ubioru czy stylizacji. Dlatego cieszy nas to, że Huawei, jeden z największy producentów urządzeń mobilnych, zwraca dużą uwagę na design urządzeń, które produkuje.

Podczas dorocznego spotkania dla pracowników operatora Play, na głównej scenie Huawei zaprezentował kilkunastoelementową kolekcję urządzeń - smartfonów, tabletów oraz smartwatch`y. Prezentacja połączona była z pokazem mody, na który kreacje przygotował młody i utalentowany projektant Jacob. Całość pokazu prowadziła znana ze światowych wybiegów Joanna Krupa.

Dodatkowo dla uczestników spotkania przygotowano stoisko sponsorskie z wieloma atrakcjami, między innymi malowaniem światłem przy pomocy smartfona Huawei czy konkursami z nagrodami.