Affidea - najważniejsze jest zdrowieDiagnostyka obrazowa jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny, a jej rola jest nie do przecenienia w procesie diagnozy i leczenia wielu schorzeń. Liderem w obszarze diagnostyki obrazowej jest firma Affidea.
Affidea jest holenderską spółką holdingową, zatrudniającą blisko 6 000 wykwalifikowanych specjalistów medycznych. Firma w 15 krajach Europy, posiada 180 centrów diagnostycznych, będących wyłączną własnością spółki. Pacjenci w centrach Affidei mogą korzystać z najnowocześniejszego sprzętu diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej oraz usług z zakresu radioterapii onkologicznej. Dzięki ciągłemu rozwojowi, spółka rozszerza działalność również na obszary, w których nikt jeszcze dotąd nie działał. Zatrudniając profesjonalną kadrę zajmującą się diagnostyką, firma Affidea staje się również wiodącą siłą dostarczającą zdalną diagnostykę – oferując wielomodułowe usługi z zakresu teleradiologii.
Love Brands odpowiada za komunikację korporacyjną marki. Do naszych zadań należy doradztwo strategiczne w ramach komunikacji korporacyjnej oraz budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy. Projekt ma też aspekt edukacyjny - jego celem jest dostarczenie pacjentom wiedzy o tym jakie badania diagnostyki obrazowej warto i trzeba wykonać w przypadku konkretnych schorzeń, ze szczególnym naciskiem na diagnostykę onkologiczną. W ramach działań współpracujemy z dziennikarzami lokalnymi, ogólnopolskimi oraz medycznymi.