Organizacjahoryzontalna.pl - portal wiedzy eksperckiej


W każdej firmie zachodzą setki działań, przenikających się przez różne działy – od handlowego, po logistyczny, na finansowym i HR-owym kończąc. Efektywne zarządzanie procesami w organizacji, to podstawa do zwiększenia jej wydajności pod każdym względem.
Organizacjahoryzontalna.pl jest profesjonalnym centrum wiedzy o zarządzaniu procesami biznesowymi. Szeroko omawiamy tu zagadnienie procesowości w kontekście zarządzania organizacją, koncentrując się zarówno na idei samej koncepcji i korzyściach z niej wynikających, jak i na nowoczesnych narzędziach informatycznych, wspierających taki model zarządzania. Na portalu publikowane są treści tworzone przez ekspertów z zakresu zarządzania, procesowości i systemów informatycznych klasy ERP oraz informacje z rynku dotyczące zarządzania procesowego.
LoveBrands Relations odpowiada za stworzenie portalu i jego contentu. Jako redakcja współpracujemy z ekspertami branżowymi, przygotowujemy filmy, materiały eksperckie, artykuły, wywiady, relacje z konferencji branżowych oraz dbamy o patronaty medialne na ważnych wydarzeniach biznesowych, technologicznych itp.