Touax – technologie modułowe w budownictwieCzy wiecie, jak w ciągu kilku tygodni, a na dodatek w atrakcyjnej cenie postawić budynek? Okazuje się, że przy wykorzystaniu technologii modułowej to bardzo proste! Wystarczy złożyć zamówienie i powiedzieć czego i w jakim celu potrzebujemy, a nasza inwestycja zostanie zrealizowana z gotowych elementów, w bardzo krótkim czasie. Elementy wykonywane są w fabryce modułów przestrzennych. Ich montaż odbywa się na wskazanym przez inwestora terenie.
Za pomocą technologii modułowej możemy zbudować pomieszczenia handlowe, socjalne, biurowe i techniczne, a nawet dom. Co ważne, idea zabudowy modułowej zapewnia pełną mobilność i elastyczność. W zależności od naszych potrzeb w każdej chwili możemy dodać lub usunąć moduły, a nawet przenieść konstrukcję z miejsca na miejsce. Jak sami widzicie, prościej i szybciej się nie da!
Ekspertem w dziedzinie budownictwa modułowego oraz dostawcą takich rozwiązań jest notowana na francuskiej giełdzie papierów wartościowych Grupa Touax, posiadająca ponad 160-letnie doświadczenie w oferowaniu mobilnych i elastycznych rozwiązań dla projektów lokalnych i międzynarodowych. Grupa zarządzana przez rodzinę Walewskich od 4 pokoleń, działa w 24 krajach na 5 kontynentach. W Polsce obecna jest od niemal 20 lat, osiągając w tym czasie pozycję krajowego lidera pod względem liczby kontenerów.
Agencja LoveBrands Relations odpowiada, między innymi, za opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacyjnej spółki oraz jej całościową realizację. Do zadań LoveBrands Relations należało budowanie i umacnianie wizerunku Touax, jako światowego lidera w zakresie wynajmu i sprzedaży kontenerów oraz budynków modułowych poprzez działania z zakresu public relations.