LoveBrands Relations dla mediów promujących wartości katolickieCzy to możliwe, aby lifestyle czerpiał z wartości chrześcijańskich?

Od lipca 2016 r. Agencja LB Relation współpracuje z pierwszym lifestylowym, nowoczesnym portalem Aleteia.pl i e-magazynem Forher, które w świecki sposób głoszą wartości chrześcijańskie. Do zadań agencji należy komunikacja związana z uruchomieniem tych dwóch projektów w Polsce. Za obsługę projektu odpowiadać będzie Joanna Niemiec (Wiceprezes i Główny Strateg) oraz Marta Domańska (Ekspert ds. komunikacji).
Alateia.pl – znajdź natchnienie, by żyć bardziej
Styl życia, duchowość, niezwykłe historie zwykłych ludzi oraz aktualności z Polski i świata - codziennie świeża dawka informacji, uzupełniona o atrakcyjne treści lifestylowe. Portal jest adresowany zarówno do osób głęboko wierzących, jak i czytelników, którzy do tej pory nie sięgali po media katolickie.
Magazynforher.pl – znajdź natchnienie by żyć piękniej
Czy miłość do torebki Channel kłóci się z dążeniem do rozwoju duchowego? Twórcy międzynarodowego portalu lifestylowego dla kobiet www.magazynforher.pl są przekonani, że nie. Co więcej wierzą, że kobiet w Polsce, które myślą podobnie jest bardzo wiele. To dla nich właśnie stworzyli lifestylowy e-magazyn dla nowoczesnych kobiet, w świecki sposób głoszący wartości chrześcijańskie. Na jego czele, jako redaktor wydań międzynarodowych, stanęła twórczyni pierwszej, polskiej edycji magazynu „Elle” – Marzena Wilkanowicz- Devoud. Na łamach portalu swoimi przemyśleniami dzielić się będą znani celebryci i blogerzy m.in. Tessa Capponi-Borawska, Szymon Majewski, a także blogerka Jola Szymańska, czyli Hipster Katoliczka.

29.07.2016

Czytaj