CUK Ubezpieczenia klientem LoveBrands Relations


Od września Agencja LoveBrands Relations rozpoczęła obsługę CUK Ubezpieczenia, jednej z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce.

W ramach podpisanej umowy zespół LoveBrands Relations jest odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii komunikacji, obsługę biura prasowego oraz PR ekspercki.

„Do wzmocnienia naszych działań komunikacyjnych potrzebowaliśmy wszechstronnej agencji, stąd decyzja o rozpoczęciu współpracy LoveBrands Relations. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zespół agencji posiada dużą wiedzę na temat branży ubezpieczeniowej” – powiedziała Anna Pawłowska-Kruzińska, Dyrektor Marketingu CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia jest działającą od 19 lat multiagencją, która oferuje produkty ubezpieczeniowe 30 towarzystw, w 330 placówkach w całej Polsce. W ofercie znajdują się między innymi produkty indywidualne jak ubezpieczenie komunikacyjne, mieszkaniowe, życia i zdrowia, turystyczne, rolne i inne, ale również ubezpieczenia biznesowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

„Bardzo się cieszę, że marka CUK Ubezpieczenia dołączyła do grona naszych klientów. To kolejny w ostatnim czasie powód do dumy dla całego zespołu, ale też ciekawe wyzwanie, a to lubimy najbardziej” – powiedziała Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu LoveBrands Relations

Za współpracę po stronie LoveBrands Relations odpowiadają Bartosz Lewicki – szef działu PR Korporacyjnego i PA oraz Izabela Hoppe – konsultantka PR.