LoveBrands Relations pracuje dla firmy SelfMaker


Polska spółka technologiczna, działająca w zakresie projektowania, oprogramowania i budowy wielofunkcyjnych urządzeń samoobsługowych wybrała agencję LoveBrands Relations do prowadzenia biura prasowego oraz PR eksperckiego.

„Jesteśmy już na etapie, na którym chcemy silniej promować naszą markę i naszych ekspertów. Rozwiązania, które oferujemy są nowoczesne, przemyślane i dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Tego samego oczekujemy od firmy PR, stąd rozpoczęliśmy współpracę z LoveBrands Relations” powiedziała Agnieszka Gonczar, Brand Manager SelfMaker.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z tak innowacyjną, ale rozumiejącą potrzeby rynkowe firmą i realizować dla niej działania z zakresu komunikacji i PR. Rozwiązania i koncepcje prezentowane przez firmę SelfMaker stawiają ją na czele listy najbardziej innowacyjnych podmiotów w Polsce” skomentowała Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu LoveBrands Relations.

Obsługą projektu zajmować się będzie zespół Komunikacji Korporacyjnej i Public Affairs, kierowany przez Bartosza Lewickiego. Agencja została wybrana z polecenia. Strony nie podają innych parametrów umowy.