LoveBrands Relations dla TouaxŚwiatowy lider budownictwa modułowego – firma Touax – rozpoczęła współpracę z agencją LoveBrands Relations, specjalizującą się w tworzeniu i realizacji strategicznej komunikacji marketingowej.
Agencja będzie odpowiedzialna, między innymi, za opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacyjnej spółki oraz jej całościową realizację. Do zadań LoveBrands Relations będzie należało budowanie i umacnianie wizerunku Touax, jako światowego lidera w zakresie wynajmu i sprzedaży kontenerów oraz budynków modułowych poprzez działania z zakresu public relations.
Niezwykle cieszymy się, że do grona naszych klientów dołączyła firma Touax – światowy lider branży budownictwa modułowego oraz największa tego typu firma w Polsce. Tym bardziej jesteśmy dumni, że powierzyła ona właśnie nam kształtowanie jej wizerunku. Jesteśmy pewni, że praca naszego zespołu przyniesie wymierne rezultaty – mówi prezes LoveBrands Relations, Dorota Bieniek-Kaska.
Notowana na francuskiej giełdzie papierów wartościowych Grupa Touax posiada ponad 160-letnie doświadczenie w oferowaniu mobilnych i elastycznych rozwiązań dla projektów lokalnych i międzynarodowych. Grupa zarządzana przez rodzinę Walewskich od 4 pokoleń, działa w 24 krajach na 5 kontynentach. W Polsce obecna jest od niemal 20 lat, osiągając w tym czasie pozycję krajowego lidera pod względem liczby kontenerów.
Czas trwania umowy objęty jest poufnością.
Agencja została wybrana w drodze przetargu.