LoveBrands Relations przykłada łapę do czegoś dobrego!


LoveBrands Relations, agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej wspiera pro bono w staraniach o 1% niezwykłe warszawskie Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom. W skład działań wchodzą m.in. doradztwo komunikacyjne oraz realizacja filmów promocyjnych przeznaczonych na kanały SoMe z udziałem pracowników i przyjaciół stowarzyszenia, w tym aktorką Joanną Moro. Wszystko pod hasłem „Przyłóż łapę do czegoś dobrego i przekaż swój 1% na psy, które pomagają”.

Agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Relations zdecydowała się pomóc stowarzyszeniu, które od 11 lat służy nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. Zajmują się szkoleniem i certyfikowaniem kotów i psów terapeutów oraz od 2010 roku prowadzą działania edukacyjne w ramach programu „Uwaga! Dobry pies”, gdzie ponad 16 tysięcy dzieci z Warszawy i okolic nauczyło się podstawowych zasad bezpieczeństwa w kontakcie z psami.

- Nasze stowarzyszenie zajmuje się szeroko działaniami w obszarze dogoterapii i felinoterapii – mówi Magdalena Nawarecka-Piątek, prezeska SZL. – Przeszkolone przez nas zespoły człowiek plus zwierzę regularnie odwiedzają i pomagają pacjentom m.in. Kliniki Budzik, Instytutu-Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka – Kliniki Onkologii, Szpitalu Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza, Centrum Alzheimera czy Środowiskowego Domu Samopomocy Słoneczny Dom.

Co więcej, Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom to także działalność naukowa i edukacyjna, w tym kursy, konferencje, seminaria oraz upowszechnianie w Polsce standardów IAHAIO. Zebrana kwota z 1% pomoże organizacji na kontynuowanie jej licznych działań wymienionych m.in. na stronie www.zwierzetaludziom.pl

- Zdecydowaliśmy się pomóc Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom, ze względu na ich niezwykłą misję, ale też szerokie spektrum działańpodkreśla Dorota Bieniek-Kaska prezes LoveBrands Relations.Część z nas pewnie już rozliczyła swój 1% z podatku, ale nie ma tego złego. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością organizacji i wsparciem jej na co dzień, nie tylko raz w roku. Jej niezwykła misja polega przecież na pomaganiu nam wszystkim: dzieciom, dorosłym, osobom starszym, ale także kotom i psom.

Komunikacja kampanii „Przyłóż łapę do czegoś dobrego i przekaż swój 1% na psy, które pomagają. Wesprzyj Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom. Wpisz KRS 0000302303” rozpoczęła się z początkiem kwietnia i możliwe, że zostanie przedłużona poza okres zbierania 1% z PITów.

Strona www organizacji: www.zwierzetaludziom.pl

FB: www.facebook.com/stowarzyszeniezwierzetaludziom