LoveBrands Relations dla AstraZeneca


Agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Relations rozpoczęła współpracę z innowacyjną firmą biofarmaceutyczną AstraZeneca. W ramach podpisanej umowy zespół LoveBrands Relations prowadzi działania w obszarze diabetologii.

AstraZeneca to innowacyjna firma biofarmaceutyczna, znajdująca się w czołówce największych firm tego sektora na świecie. Z myślą o pacjentach opracowuje i wytwarza nowoczesne leki pomagające zwalczać choroby, które stanowią największe wyzwania współczesnej medycyny. Agencja odpowiada za przygotowanie i realizację strategii komunikacji, działania biura prasowego i PR ekspercki, współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz prowadzenie działań edukacyjnych, a także realizację i koordynację eventów w Polsce.

- Realizacja projektów dla branży farmaceutycznej niesie ze sobą wiele wyzwań, o czym przekonaliśmy się realizując projekty w wielu obszarach terapeutycznych. Mało, która branża na polskim rynku jest poddana tak wielu regulacjom. Tym bardziej jestem dumna, że LoveBrands Relations jest w tym obszarze partnerem AstraZeneca Pharma Poland – jednej z największych na świecie innowacyjnych firm biotechnologicznych – powiedziała Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu LoveBrands Relations.

Za współpracę po stronie agencji odpowiedzialna jest Prezes Dorota Bieniek-Kaska oraz Marta Domańska, Head of Life science & CSR Department.

Agencja pozyskała klienta w drodze przetargu. Strony nie ujawniają szczegółów kontraktu.